PTCEL13R102SBE
PTC EL LDD 12D5 1K00 860 135 B E
قسمت # NOVA:
121-2472017-PTCEL13R102SBE
شماره قطعه سازنده:
PTCEL13R102SBE
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 1 kOhms ±30% 0.531" (13.50mm)
More Information
دسته بندیمحدود کننده های جریان هجومی (ICL)
سازندهVishay Beyschlag/Draloric/BC Components
RoHS 1
سلسلهPTCEL
R @ 25 درجه سانتی گراد1 kOhms
قطر0.531" (13.50mm)
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
تحمل±30%