0ADBP0200-RE
FUSE CERM 200MA 1000V AXL
قسمت # NOVA:
120-2679338-0ADBP0200-RE
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
0ADBP0200-RE
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
200 mA 1 kV AC 1 kV DC Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
More Information
دسته بندیفیوزها
سازندهBel Fuse Inc.
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC1 kV
رتبه بندی ولتاژ - AC1 kV
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
سلسله 0ADBP
نوع فیوزCartridge, Ceramic
بسته / مورد3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
ظرفیت شکست @ ولتاژ نامی10kA
ذوب I²t 0.0031
اندازه / ابعاد0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm)
مقاومت در برابر سرما DC 3.9 Ohms
رنگ -
رتبه فعلی (آمپر) 200 mA