SMP100LC-8
THYRISTOR 8V 400A DO214AA
قسمت # NOVA:
90-2638339-SMP100LC-8
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMP100LC-8
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
8V Off-State 400 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
More Information
دسته بندیTVS - تریستور
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهSMP, TRISIL™
ولتاژ - شکست15V
شماره محصول پایه SMP100
جریان - پیک پالس (8/20µs) 400 A
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 100 A
ظرفیت75pF
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - حالت خاموش8V
فعلی - نگه دارید (Ih)50 mA