SMP100LC-35
THYRISTOR 35V 400A DO214AA
قسمت # NOVA:
90-2637705-SMP100LC-35
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMP100LC-35
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
35V Off-State 400 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
More Information
دسته بندیTVS - تریستور
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهSMP, TRISIL™
ولتاژ - شکست55V
شماره محصول پایه SMP100
جریان - پیک پالس (8/20µs) 400 A
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 100 A
ظرفیت55pF
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - حالت خاموش35V
فعلی - نگه دارید (Ih)150 mA