MMZ1005Y182CTD25
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516997-MMZ1005Y182CTD25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1005Y182CTD25
بسته استاندارد:
10,000
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 150mA 850mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMMZ
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1.8 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)150mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 850mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)