BLM15BD182SN1D
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2517871-BLM15BD182SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM15BD182SN1D
برگه اطلاعات فنی:
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 100mA 1.4Ohm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM15BD
سلسلهEMIFIL®, BLM15
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1.8 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)100mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.4Ohm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)