BK1005HS102-TV
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2527803-BK1005HS102-TV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BK1005HS102-TV
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
1 kOhms 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 580mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTaiyo Yuden
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهBK
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)300mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 580mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)