ACML-0402HC-301-T
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516713-ACML-0402HC-301-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ACML-0402HC-301-T
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
300 Ohms @ 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 1A 300mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهACML-HC
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 300 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.026" (0.65mm)