BLM18EG121SN1D
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2520238-BLM18EG121SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM18EG121SN1D
برگه اطلاعات فنی:
120 Ohms @ 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2A 40mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM18EG
سلسلهEMIFIL®, BLM18
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 40mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)