BLM15PE121SH1D
FERRITEBEAD SMD AUTOMOTIVE POWER
قسمت # NOVA:
321-2521954-BLM15PE121SH1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM15PE121SH1D
برگه اطلاعات فنی:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 1.5A 90mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهBLM
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1.5A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 90mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)