SMAJ20CA-E3/5A
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
قسمت # NOVA:
129-2498486-SMAJ20CA-E3/5A
شماره قطعه سازنده:
SMAJ20CA-E3/5A
بسته استاندارد:
7,500
برگه اطلاعات فنی:
32.4V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه SMAJ20
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 12.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله TransZorb®
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 20V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 32.4V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 22.2V