YFF21PC1A105MT000N
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
قسمت # NOVA:
320-2511614-YFF21PC1A105MT000N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF21PC1A105MT000N
بسته استاندارد:
4,000
1 µF Feed Through Capacitor 10V 4 A 12mOhm 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-P
ظرفیت1 µF
بسته / مورد0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 12mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی10V
از دست دادن درج 40dB @ 700kHz ~ 1GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.039" (1.00mm)
اندازه ریسمان-
جاری 4 A