TC377TX96F300SABKXUMA1
IC MCU 32BIT 6MB FLASH 292LFBGA
قسمت # NOVA:
343-3013320-TC377TX96F300SABKXUMA1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TC377TX96F300SABKXUMA1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
TriCore™ series Microcontroller IC 32-Bit Tri-Core 300MHz 6MB (6M x 8) FLASH PG-LFBGA-292-6
| دسته بندی | جاسازی شده - میکروکنترلرها | |
| Package case | 292-LFBGA | |
| پردازنده اصلی | TriCore™ | |
| سرعت | 300MHz | |
| اندازه RAM | 1.1M x 8 | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount | |
| بسته دستگاه تامین کننده | PG-LFBGA-292-6 | |
| شماره محصول پایه | TC377TX96 | |
| اندازه هسته | 32-Bit Tri-Core | |
| قابلیت اتصال | ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I²C, LINbus, MSC, PSI, QSPI, SENT | |
| لوازم جانبی | DMA, I²S, PWM, WDT | |
| اندازه حافظه برنامه | 6MB (6M x 8) | |
| نوع حافظه برنامه | FLASH | |
| اندازه EEPROM | 256K x 8 | |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) | 2.97V ~ 5.5V | |