TC297TX128F300NBCKXUMA1
IC MCU 32BIT 8MB FLASH 292LFBGA
قسمت # NOVA:
343-2971817-TC297TX128F300NBCKXUMA1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TC297TX128F300NBCKXUMA1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
TriCore™ series Microcontroller IC 32-Bit Tri-Core 300MHz 8MB (8M x 8) FLASH PG-LFBGA-292-6
| دسته بندی | جاسازی شده - میکروکنترلرها | |
| Package case | 292-LFBGA | |
| سازنده | Infineon Technologies | |
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| پردازنده اصلی | TriCore™ | |
| سرعت | 300MHz | |
| اندازه RAM | 2.7M x 8 | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount | |
| بسته دستگاه تامین کننده | PG-LFBGA-292-6 | |
| شماره محصول پایه | TC297TX128 | |
| اندازه هسته | 32-Bit Tri-Core | |
| قابلیت اتصال | ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I²C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT | |
| لوازم جانبی | DMA, WDT | |
| تعداد ورودی/خروجی | 263 | |
| اندازه حافظه برنامه | 8MB (8M x 8) | |
| نوع حافظه برنامه | FLASH | |
| اندازه EEPROM | 128K x 8 | |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) | 3.3V, 5V | |