TC375TP96F300WAAKXUMA1
IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP
قسمت # NOVA:
343-3013304-TC375TP96F300WAAKXUMA1
شماره قطعه سازنده:
TC375TP96F300WAAKXUMA1
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
TriCore™ series Microcontroller IC 32-Bit 300MHz 6MB (6M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 176-LQFP Exposed Pad
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
پردازنده اصلی TriCore™
سرعت300MHz
اندازه RAM1.1M x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-LQFP-176-22
شماره محصول پایه TC375TP96
اندازه هسته32-Bit
قابلیت اتصال ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I²C, LINbus, MSC, PSI, QSPI, SENT
لوازم جانبیDMA, I²S, PWM, WDT
اندازه حافظه برنامه6MB (6M x 8)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM-
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)3.3V, 5V