BZX84J-C16,115
DIODE ZENER 16V 550MW SOD323F
قسمت # NOVA:
293-2417886-BZX84J-C16,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84J-C16,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 16 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323F
شماره محصول پایه BZX84J-C16
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 16 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 11.2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSC-90, SOD-323F
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 550 mW