SZMM5Z10VT1G
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2427739-SZMM5Z10VT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SZMM5Z10VT1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 10 V 500 mW ±6% Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه SZMM5
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 10 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 500 mW