BZD27C100PWH
DIODE ZENER 100V 1W SOD123W
قسمت # NOVA:
293-2419489-BZD27C100PWH
شماره قطعه سازنده:
BZD27C100PWH
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 100 V 1 W ±5% Surface Mount SOD-123W
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهTaiwan Semiconductor Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123W
شماره محصول پایه BZD27
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 100 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)200 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 75 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 200 mA
بسته / موردSOD-123W
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W