BZT52C3V9-TP
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2415015-BZT52C3V9-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52C3V9-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.9 V 200 mW ±5% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52C3V9
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.9 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)90 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 200 mW