BZX55C4V3-TAP
DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
قسمت # NOVA:
293-2414433-BZX55C4V3-TAP
شماره قطعه سازنده:
BZX55C4V3-TAP
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.3 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35 (DO-204AH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-35 (DO-204AH)
شماره محصول پایه BZX55C4V3
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZX55
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)75 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW