BZT52C4V7-TP
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2424496-BZT52C4V7-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52C4V7-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.7 V 200 mW ±6% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52C4V7
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)80 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 200 mW