AZ23C5V1-7-F
DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT23-3
قسمت # NOVA:
288-2413922-AZ23C5V1-7-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AZ23C5V1-7-F
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.1 V 300 mW ±5% SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیودها - زنر - آرایه ها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه AZ23C5V1
سلسله-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)60 Ohms
پیکربندی1 Pair Common Anode
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 300 mW