AZ23C11-7-F
DIODE ZENER ARRAY 11V SOT23-3
قسمت # NOVA:
288-2413580-AZ23C11-7-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AZ23C11-7-F
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 11 V 300 mW ±5% SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیودها - زنر - آرایه ها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه AZ23C11
سلسله-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 11 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
پیکربندی1 Pair Common Anode
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 300 mW