BZT52H-B12,115
NEXPERIA BZT52 - ZENER DIODE, 12
قسمت # NOVA:
293-2423122-BZT52H-B12,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52H-B12,115
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 375 mW ±2% Surface Mount SOD-123F
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123F
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)10 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123F
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 375 mW