MCP4018T-104E/LT
IC DGT POT 100KOHM 128TAP SC70-6
قسمت # NOVA:
342-2915281-MCP4018T-104E/LT
شماره قطعه سازنده:
MCP4018T-104E/LT
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-6
شماره محصول پایه MCP4018
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C