MCP4017T-104E/LT
IC DGT POT 100KOHM 128TAP SC70-6
قسمت # NOVA:
342-2915280-MCP4017T-104E/LT
شماره قطعه سازنده:
MCP4017T-104E/LT
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-6
شماره محصول پایه MCP4017
پیکربندیRheostat
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها128
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C