MCP4632-104E/UN
IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10MSOP
قسمت # NOVA:
342-2914891-MCP4632-104E/UN
شماره قطعه سازنده:
MCP4632-104E/UN
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 10-MSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-MSOP
شماره محصول پایه MCP4632
پیکربندیRheostat
تحمل±20%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها129
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C