TLI4971A050T5E0001XUMA1
SPEED & CURRENT SENSORS PG-TISON
قسمت # NOVA:
481-2713350-TLI4971A050T5E0001XUMA1
شماره قطعه سازنده:
TLI4971A050T5E0001XUMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-PowerTDFN
More Information
دسته بندیسنسورهای جریان
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
جریان - حس کردن50A
تامین کننده ولتاژ3.1V ~ 3.5V
بسته / مورد8-PowerTDFN
خروجی Ratiometric, Voltage
حساسیت24mV/A
قطبی شدنUnidirectional
فعلی - عرضه (حداکثر) 25mA
دقت±3.45%
تعداد کانال ها1
برای اندازه گیریAC/DC
خطی بودن±2.25%
فرکانس DC ~ 240kHz