TLI4971A025T5UE0001XUMA1
IC CURRENT SENSOR 8TISON
قسمت # NOVA:
481-2811735-TLI4971A025T5UE0001XUMA1
شماره قطعه سازنده:
TLI4971A025T5UE0001XUMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-PowerTDFN
More Information
دسته بندیسنسورهای جریان
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
جریان - حس کردن25A
تامین کننده ولتاژ3.1V ~ 3.5V
بسته / مورد8-PowerTDFN
خروجی Ratiometric, Voltage
حساسیت48mV/A
قطبی شدنUnidirectional
فعلی - عرضه (حداکثر) 25mA
دقت-
تعداد کانال ها1
برای اندازه گیریAC/DC
خطی بودن±2.25%
فرکانس DC ~ 240kHz