ECS-160-20-5PXDN-TR
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
قسمت # NOVA:
282-1794056-ECS-160-20-5PXDN-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-160-20-5PXDN-TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله CSM-7X-DN
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار20pF
ESR (مقاومت سری معادل) 40 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / موردHC-49/US
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.169" (4.30mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±100ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 16 MHz