BZV55-C3V3,135
DIODE ZENER 3.3V 500MW LLDS
قسمت # NOVA:
293-2415314-BZV55-C3V3,135
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZV55-C3V3,135
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 500 mW ±5% Surface Mount LLDS; MiniMelf
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LLDS; MiniMelf
شماره محصول پایه BZV55-C3V3
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)95 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW