UDZ5V1B-7
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2425697-UDZ5V1B-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
UDZ5V1B-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.1 V 200 mW ±2% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه UDZ5V1
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)80 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 2 µA @ 1.5 V
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 200 mW