SRF2012-121YA
CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD
قسمت # NOVA:
318-2558919-SRF2012-121YA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF2012-121YA
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSRF2012A
رتبه بندی ولتاژ - DC50V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
شماره محصول پایه SRF2012
بسته / موردHorizontal, 4 PC Pad
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)400mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.055" (1.40mm)