DMT8008LFG-7
MOSFET N-CH 80V 16A PWRDI3333
قسمت # NOVA:
312-2291608-DMT8008LFG-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMT8008LFG-7
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 80 V 16A (Ta), 48A (Tc) 1W (Ta), 23.5W (Tc) Surface Mount PowerDI3333-8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI3333-8
شماره محصول پایه DMT8008
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 16A (Ta), 48A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6.9mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 37.7 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2254 pF @ 40 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1W (Ta), 23.5W (Tc)