1.5SMC36A
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC
قسمت # NOVA:
129-2483534-1.5SMC36A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
1.5SMC36A
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
49.9V Clamp 30.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount -
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهMeritek
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده -
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 30.5A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله 1.5SMC
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 30.8V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 49.9V
پاور - پیک پالس1500W (1.5kW)
حفاظت از خط برق-
بسته / موردDO-214AB (SMC)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 34.2V