A750MV108M1EAAE014
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 25V T/H
قسمت # NOVA:
62-277106-A750MV108M1EAAE014
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A750MV108M1EAAE014
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
1000 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 14mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهA750
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت1000 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 14mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.630" (16.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A750MV
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 255 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.1 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V