EEH-ZS1E102UV
CAP ALUM POLY HYB 1000UF 25V SMD
قسمت # NOVA:
62-935796-EEH-ZS1E102UV
شماره قطعه سازنده:
EEH-ZS1E102UV
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
1000 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 11mOhm 4000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهZSU Anti-Vibration
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت1000 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 11mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.673" (17.10mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEH-ZS
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.4000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 800 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 4 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V