A750MW128M1EAAE014
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 25V T/H
قسمت # NOVA:
62-568310-A750MW128M1EAAE014
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A750MW128M1EAAE014
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
1200 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 14mOhm 2000 Hrs @ 105°C
RoHS 1
سلسلهA750
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت1200 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 14mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.709" (18.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A750MW
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 295.5 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.91 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی25 V