EEH-ZC1K330V
CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V SMD
قسمت # NOVA:
62-277117-EEH-ZC1K330V
شماره قطعه سازنده:
EEH-ZC1K330V
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
33 µF 80 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 36mOhm 4000 Hrs @ 125°C
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهZC, Anti-Vibration
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت33 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 36mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.413" (10.50mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEH-ZC
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.4000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 136 mA @ 100 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 1.36 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی80 V