ECASD41A336M025K00
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
قسمت # NOVA:
62-277710-ECASD41A336M025K00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECASD41A336M025K00
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
33 µF 10 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 25mOhm 1000 Hrs @ 105°C
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت33 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 25mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.075" (1.90mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ECASD41A
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.1000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 1.8 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی10 V