A700V336M010ATE028
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
قسمت # NOVA:
62-568054-A700V336M010ATE028
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A700V336M010ATE028
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
33 µF 10 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 28mOhm -
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت33 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 28mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه A700V
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.-
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.1 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی10 V