A700V476M006ATE018
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
قسمت # NOVA:
62-568036-A700V476M006ATE018
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A700V476M006ATE018
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
47 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 18mOhm 2000 Hrs @ 125°C
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت47 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 18mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه A700V
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.9 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی6.3 V