B40920A7337M000
CAP ALM POL HY 330UF 20% 35V SMD
قسمت # NOVA:
62-568034-B40920A7337M000
شماره قطعه سازنده:
B40920A7337M000
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 4000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهEPCOS - TDK Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهB40920
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 20mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.413" (10.50mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.4000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.8 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی35 V