A780MS337M1VLAV020
CAP ALUM POLY HYB 330UF 35V SMD
قسمت # NOVA:
62-678072-A780MS337M1VLAV020
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A780MS337M1VLAV020
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 3000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهA780
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 20mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.500" (12.70mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.3000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 880 mA @ 100 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.2 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی35 V