A768MS337M1VLAE022
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
قسمت # NOVA:
62-678040-A768MS337M1VLAE022
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A768MS337M1VLAE022
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 22mOhm 2000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهA768
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 22mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.512" (13.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه A768MS
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 110 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.2 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی35 V