PLF1C271MDO1
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
قسمت # NOVA:
62-277105-PLF1C271MDO1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PLF1C271MDO1
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
270 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 9mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهNichicon
RoHS 1
سلسلهPLF
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت270 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 9mOhm
اندازه / ابعاد0.315" Dia (8.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.472" (12.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
فاصله سرب0.138" (3.50mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.1 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16 V