RL80J561MDN1KX
CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
قسمت # NOVA:
62-455639-RL80J561MDN1KX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RL80J561MDN1KX
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
560 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 8mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهNichicon
RoHS 1
سلسلهFPCAP, RL8
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت560 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 8mOhm
اندازه / ابعاد0.315" Dia (8.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.315" (8.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
فاصله سرب0.138" (3.50mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 570 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.7 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی6.3 V