A758KR277M1CAAE011
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
قسمت # NOVA:
62-277425-A758KR277M1CAAE011
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A758KR277M1CAAE011
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
270 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 11mOhm 5000 Hrs @ 105°C
RoHS 1
سلسلهA758
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت270 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 11mOhm
اندازه / ابعاد0.315" Dia (8.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.512" (13.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A758KR
فاصله سرب0.138" (3.50mm)
طول عمر @ Temp.5000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 250 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 5 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16 V