HZA336M080G24VT-F
CAP ALUM POLY HYB 33UF 80V SMD
قسمت # NOVA:
62-277148-HZA336M080G24VT-F
شماره قطعه سازنده:
HZA336M080G24VT-F
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
33 µF 80 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 36mOhm 10000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهHZA_V
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت33 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 36mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.413" (10.50mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.10000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 170 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 1.7 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی80 V