PCV2A180MCL1GS
CAP ALUM POLY 18UF 20% 100V SMD
قسمت # NOVA:
62-277297-PCV2A180MCL1GS
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PCV2A180MCL1GS
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
18 µF 100 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 41mOhm 3000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهNichicon
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهPCV
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت18 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 41mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.500" (12.70mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.3000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.1 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی100 V